IRON MAIDEN - The Book of Souls: Live Chapter (2CD)

The Book of Souls: Live Chapter (2CD)



אמן: IRON MAIDEN
שנה: 2017
סגנון:  רוק רוק כבד/מטאל

TRACKS
1. (If Eternity Should Fail (Live at Allphones Arena, Sydney, Australia - Friday 6th May 2016
2. (Speed of Light (Live at Grandwest Arena, Cape Town, South Africa - Wednesday 18th May 2016
3. (Wrathchild (Live at 3 Arena, Dublin, Ireland - Saturday 6th May 2017
4. (Children of the Damned (Live at Bell Center, Montreal, Canada - Friday 1st April 2016
5. (Death or Glory (Live at Wroclaw Stadium, Wroclaw, Poland - Sunday 3rd July 2016
6. (The Red and the Black (Live at Ryogoku Kokugikan, Tokyo, Japan - Thursday 21st April 2016
7. (The Trooper (Live at Estadio Jorge Magico Gonzalez, San Salvador, El Salvador - Sunday 6th March 2016
8. (Powerslave (Live at Plaza Dell'Unita D'Italia, Trieste, Italy - Tuesday 26th July 2016
9. (The Great Unknown (Live at MRA Arena, Newcastle, England - Sunday 14th May 2017
10. (The Book of Souls (Live at Download Festival, Donington, England - Sunday 12th June 2016
11. (Fear of the Dark (Live at Arena Castelao, Fortaleza, Brazil - Thursday 24th March 2016
12. (Iron Maiden (Live at Estadio Velez Sarsfield, Buenos Aires, Argentina - Tuesday 15th March 2016
13. (The Number of the Beast (Live at Open Air Festival, Wacken, Germany - Thursday 4th August 2016
14. (Blood Brothers (Live at Download Festival, Donington, England - Sunday 12th June 2016
15. (Wasted Years (Live at HSBC Arena, Rio De Janeiro, Brazil - Thursday 17th March 2016

פרטי מוצר

  • תאריך יציאה:04/12/2017
  • תאריך יציאה מקורי:
  • חברת הפצה בארץ:הליקון
  • חברת תקליטים בחו"ל:Warner Music
  • ברקוד:0190295760885
  • סגנון:רוק, רוק כבד/מטאל
  • מספר יחידות (במוצר):2
  • פורמט:CD
  • פורמט נוסף:CD, VINYL, DELUXE EDITION
  • שפות:
  • כתוביות:
  • סאונד:
  • איזור:
  • מדינה:
  • קידוד:
  • אורך:
  • יחס מסך:
  • רזולוציה:
  • שחקנים:
  • במאי:
  • מפיק:
  • תוספות מיוחדות:

הוסף תגובה

שם מלא:
כותרת:
תוכן:
תגובתך עבור מוצר זה כבר התקבלה
תגובתך נשמרה בהצלחה ותפורסם לאחר אישור המנהל.