מגזין באזזז
אריק איינשטיין - אריק איינשטיין  - שיר שחלמתי - מארז 16 דיסקים אריק איינשטיין - אריק איינשטיין  - שיר שחלמתי - מארז 16 דיסקים

אריק איינשטיין - שיר שחלמתי - מארז 16 דיסקים
אנתולוגיה מהשנים הכי יפות (69-78)אמן: אריק איינשטיין
שנה: 2018
סגנון:  מוסיקה ישראלית פופ רוק אוספים ארץ ישראל / נוסטלגיה עברית
פורמט:  CD BOX SET

פונוקול גאה להציג "אריק איינשטיין – שיר שחלמתי: אנתולוגיה מהשנים הכי יפות (69-78)" כולל אלבום אוסף חדש - המכיל קטעים נדירים ושיר שיצא לאור לאחרונה. במרתפים של חברת התקליטים פונוקול, נמצא לפני כשנה אוצר מוזיקלי גדול –סלילי הקלטה ועליהם מאסטרים מקוריים של 15 מאלבומי המופת היפים ביותר של אריק איינשטיין, אשר הוקלטו בין השנים 1969-1978:
* פוזי * שבלול * פלסטלינה * שירי ילדים * בדשא אצל אביגדור * יסמין * ארץ ישראל הישנה והטובה חלקים א-ג * סע לאט * שירים * ילדים * האהבה פנים רבות לה * אנשים אוהבים לשיר – הופעה חיה * ילדודס.
מהם המאסטרים? אותם סלילים מקוריים אשר היו נהוגים באולפני ההקלטות עד שנות ה-80. במשך שנים ארוכות ידוע היה כי המאסטרים של האלבומים האלה אינם, אבדו עם גלגוליה המסחריים של חברת התקליטים. חברת פונוקול מסיימת בימים אלה תהליך רה-מאסטרינג מהמקיפים והמרשימים שבוצעו אי פעם בארץ, לכל האלבומים, תהליך אשר מביא את השירים להישמע כאילו הוקלטו בימינו אנו.
בתוך התהליך נמצא גם שיר יפהפה מ-1977, אשר נשאר מחוץ לאלבום "ארץ ישראל הישנה והטובה חלק ג", שיר שיצא בזמנו על גבי תקליט שדרים לתחנות הרדיו בלבד, אבל לא נכלל בשום אלבום ולא מוכר לרובנו - "ועוד לא אמרתי הכול" – כאילו מסר אחרון, יפה ומלא תקווה מאריק. שיר זה ייכלל באלבום ה-16 – אלבום שכולו הקלטות נדירות של אריק איינשטיין והופק במיוחד לרגל הוצאת האנתולוגיה.
המארז מלווה בספרון מרשים (80 עמודים) בו כתבו שותפיו של אריק ליצירה, לצד מומחים כמו יואב קוטנר, בועז כהן, ערן ליטוין ונוספים, ובליווי תמונות וקטעי ארכיון – תאווה לעיניים.
אנתולוגיה שכל אוהב אריק ירצה שתהיה שלו בספרייה הביתית. עבורו, ועבור דור ההמשך.

פרטי מוצר

הוסף תגובה

שם מלא:
כותרת:
תוכן:
תגובתך עבור מוצר זה כבר התקבלה
תגובתך נשמרה בהצלחה ותפורסם לאחר אישור המנהל.