מגזין באזזז

תקנון האתר:

התנאים המפורטים בעמוד זה מהווים הסכם מחייב בין הלקוח באתר לבין חנות דיסק סנטר (להלן "דיסק סנטר"). השימוש באתר מהווה את הסכמת הלקוח לנשיאה במלוא הסיכון הכרוך ו/או הנובע מהשימוש בו.
באתר מופיעים קישורים לאתרים אחרים, דיסק סנטר אינה נושאת בכל אחריות למידע המופיע בהם.
התנאים בעמוד זה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד.
הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי הלקוח באתר ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין הלקוח לבין דיסק סנטר. עקב כך, הינך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שימוש בשירותים המוצעים בו, מהווים את הסכמתך לקבל את התקנון ולנהוג לפיו, לכן, אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

הזמנה באתר:

במידה וזו הזמנתך הראשונה באתר, תתבקש להזין את פרטיך במקום המיועד לכך באתר. ברכישותיך הבאות תזוהה לפי כתובת הדוא"ל ומספר ת.ז שלך.
עליך לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים באתר, עדיין מעודכנים. במידה והם אינם מעודכנים, אתה מתבקש לעדכנם כדי שהזמנתך תצא לפועל ותגיע ליעדה. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך בדוא"ל אישור על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב את דיסק סנטר לספק את המוצרים שהזמנת והינו אך ורק ציון כי פרטי ההזמנה נקלטו. דיסק סנטר שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק סחורה או לתת שרות.
אישור סופי בדבר ביצוע ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ובדיקת המוצרים שבמלאי.
דיסק סנטר אינה מתחייבת שהשירות באתר יינתן ללא הפסקה ו/או יינתן ללא טעויות. ט.ל.ח.
ההזמנה תסופק בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי ובתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלוקו בישראל ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.
כמו כן, קיימת האופצייה לתשלום דרך PAYPAL .
אם המוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי למרות שהם מופיעים באתר ו/או שחברת האשראי לא אישרה את חיובך, דיסק סנטר אינה תהיה מחויבת לאספקת המוצרים בהזמנה. במקרה זה תשלח אליך הודעה מתאימה בדוא"ל וכרטיס האשראי לא יחוייב.
דיסק סנטר שומרת לעצמה את הזכות להימנע מלתת שירות, בכל מקרה בו היא סבורה כי אופן השימוש באתר מפר הוראות הסכם זה.
במידה ולא קיבלת אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה, יש להניח כי ההזמנה לא הגיעה אל דיסק סנטר. במקרה זה אנא פנה באמצעות דוא"ל
 info@disccenter.co.il או בטלפון ל 03-6201103.

אם הפרטים שמסרת בעת ביצוע ההזמנה יתגלו כשגויים, דיסק סנטר אינה מחוייבת להגעת המוצרים אל הלקוח. במקרה שהמוצרים יחזרו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחוייב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
אם חוייבת בטעות, הינך מתבקש להודיע על כך בהקדם האפשרי ודיסק סנטר תטפל בזיכוי מתאים.

דיסק סנטר תשלח אליך מידע, המלצות ומבצעים במידה ותמלא את כתובת הדוא''ל באתר (בעת ההרשמה הראשונית עליך לאשר את הצטרפותך לרשימת התפוצה השבועית של האתר). בנוסף ,דיסק סנטר תהיה רשאית לשלוח אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. במידה ואינך מעוניין בקבלת דוא"ל כזה הסר את עצמך מרשימת הדיוור ע''י לחיצה על "הסרה מרשימת מתפוצה" בתחתית המייל.

זמן אספקה:

מועד אספקת המוצרים הוא בתוך שבוע עד ארבע עשר יום ממועד אישור משלוח ההזמנה ע"י דיסק סנטר. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי ואינו כולל את שישי, שבת, ערבי חג וחג.
במידה ולא תתקבל החבילה בתוך 15 יום מיום אישור ההזמנה, עליך להודיע על כך באמצעות דוא"ל או טלפון (לינק "
צור קשר").
דיסק סנטר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה (תקלות במחשב, השבתות שירותי הדואר וכו').

מחירים:

המחירים המוצגים כוללים מע"מ. המחירים באתר הינם סופיים ואין הבדלים בין מחירי האתר למחירי החנות למעט מבצעים בלעדיים לאתר. דיסק סנטר שומרת את הזכות לשנות מחיר שמופיע באתר ללא הודעה מראש וללא הסבר. מחירי המוצרים בחנות משתנים מפעם לפעם (בדרך כלל לטובה!) ולא ניתן לעדכן אותם באתר באותה המהירות.
מנגנון הסליקה של חברת פלאקארד הינו מנגנון אוטומטי.  
במקרה והמחיר נמוך מהמחיר שצוין, תחויבו על הסכום הנמוך יותר. במידה והמחיר גבוה מהמחיר שצוין, כרטיס האשראי יזוכה בהתאמה.
המחיר הסופי שיחוייב הוא המחיר שיופיע באישור ההזמנה שישלח למייל הלקוח. ביטול הזמנה אפשרי כל עוד ההזמנה לא נשלחה (בהתייחס למוצרים פיזיים בלבד ואינו חל על הורדות דיגיטליות).
עלות המשלוח מופיעה ב
עמוד עלויות המשלוח ואינה כוללת משלוחים כבדים במיוחד. במקרה כזה מחיר משלוח החבילה יקבע ע"י צוות אתר דיסק סנטר בהתאם למשקל החבילה, בלי קשר לעלות המשלוח כפי שנרשמה בהזמנה. בכל מקרה מסוג זה דיסק סנטר תיידע את הלקוח לפני שליחת ההזמנה.

תשלומים:

ניתן לפרוס את ההזמנה לתשלומים לפי הפירוט הבא:

מ300 ש"ח - שני תשלומים.
מ600 ש"ח - 3 תשלומים.
מ1000 ש"ח - 4 תשלומים

ניתן לשלם דרך PAYPAL בכפוף לתנאי החברה.

ביטולים והחזרות:

לקוח רשאי להחזיר את המוצר/ים שרכש סגורים באריזתם המקורית בלבד (סגור כפי שהתקבל המוצר). כדי להחזיר את המוצרים יש לשלוח אותם (עלות המשלוח תחול על הלקוח) בצירוף החשבונית שקיבלת לכתובת הבאה: 
דיזננגוף 45 דיזנגוף סנטר תל אביב מיקוד 64332 או להביא אותם לכתובת המצוינת בשעות פתיחת החנות (צור קשר)
תמורת המוצרים יינתן זיכוי לקניה הבאה (לא כולל דמי משלוח). יוחזר כסף מזומן / יזוכה כרטיס האשראי עד 14 יום מיום הקניה בצירוף החשבונית בלבד. לא ניתן  להחזיר או להחליף מוצר שאריזתו המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהוא פגום. במקרה זה  רשאי הלקוח לשלוח את המוצר בצירוף החשבונית או להגיע לחנות ולקבל בשנית את אותו המוצר על פי הזמנתך המקורית (תקין).
כל הפריטים המסופקים ע"י דיסק סנטר נשלחים כשהם מצויים במצב תקין המאפשר שימוש. דיסק סנטר אינה נושאת באחריות לטיב המוצר, מפני שהיא איננה מייצרת אותו. במקרה שרכשת מוצר פגום, זכותך היחידה היא להחליפו במוצר זהה תקין. דיסק סנטר לא תשא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח. לא נישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים.

כל שאלה ניתן להפנות לצוות שלנו בדוא"ל
 
info@disccenter.co.il או בטלפון: 03-6201103

תודה,

צוות אתר דיסק סנטר