מגזין באזזז
BALKAN BEAT BOX - Shout It Out

יותר מעשור של פעילות מאחוריהם, בלקן ביט בוקס ממשיכים להיות הדבר הכי מרענן שיש למוסיקה המקומית להציע. תומר יוסף, אורי קפלן ותמיר מוסקט מצעידים את ההרכב לעבר שיאים חדשים הישר ממעבדות האולפן התל אביבי. ב SHOUT IT OUT (אלבום האולפן החמישי של ההרכב) BBB כובשים עוד ועוד טריטוריות מוסיקליות, בכולן הבאסים יהדהדו למרחקים,והמסרים מגיעים אל המאזינים דרך הראש והרגליים.

באלבום החדש החיפוש וההשראה המוסיקליים של השלישייה מתרחקת עוד ממזרח אירופה לכיוון אפריקה ואמריקה: מהפבלות בברזיל עד ניו אורלינס, הצליל השחור -  היפ הופ, רגאיי, לטינו, ואפילו סול וג'אז,  מפורקים לגורמים ומורכבים מחדש בקומבינציות שירגשו כל חובב מוסיקה. כבר מהצצה ראשונה עם שני סינגלים שהקדימו את צאת האלבום וזכו לחיבוק ענק מהשטח ומהרדיו - האלבום הקרב עורר סקרנות רבה בנוגע לבשורה החדשה של ההרכב. SHOUT IT OUT שיר הנושא, ו I TRUSTED U - שהיה אחד השירים והקליפים המדוברים של השנה ועבר לאחרונה את רף מיליון הצפיות.
הטקסטים שמוגשים בעטיפה הרקידה מגיעים עם מטענים של משמעות אך עוסקים פחות בביקורת חברתית, ויותר בנקודת מבט יותר אישית, עם לא מעט הומור והפלואו הייחודי של יוסף, שיכולתיו כזמר וראפר מגיעות לשיאן. את הטוויסט היחודי של הסקסופון, פטנט בלקן ביט בוקסי למהדרין שכוכבי הפופ הגדולים ביותר בתעשייה העולמית כבר אימצו לחיקם (מייג'ור לייזר, ג'ייסון דרולו ועוד), מביא אורי קפלן מזווית חדשה ומפתיעה והביטים המאסיביים של מוסקט מטיסים את כל החבילה אל השלב הבא באבולוציה של הסאונד.
בסיס האלבום כולו הוא סשנים מוסיקליים אינטנסיביים שרובם תוצאה של אלתור חופשי והתנסות באולפן ובהם השתתפו לצד השלישייה מוסיקאים אורחים. את אינספור השעות הללו רקחה השלישייה מחדש במפקדת VIBROMONK התל אביבית, האולפן של תמיר מוסקט - שם הוקלטה השירה והקטעים נתפרו מחדש, מוקססו, סומפלו וזוקקו לרצועות שבסופו של דבר מרכיבות את האלבום המלא.

רשימת השירים:
Give It A Tone
I Trusted U
Shout It Out
Chin Chin
ILL Watch Myself
Just The Same
Hard Worker
Mad Dog
Mad Dog Chaser
Kum Kum Feat A-WA
This Town
This Town Chaser

פרטי מוצר

הוסף תגובה

שם מלא:
כותרת:
תוכן:
תגובתך עבור מוצר זה כבר התקבלה
תגובתך נשמרה בהצלחה ותפורסם לאחר אישור המנהל.