מגזין באזזז
סרט/MOVIE - ספיידרמן - הטרילוגיה (מארז משולש)

ספיידרמן - הטרילוגיה (מארז משולש)
Spider-Man - The Trilogyאמן: סרט/MOVIE
שנה: 2011
ז'אנר:  DVD/דיוידי אקשן
פורמט:  DVD
משתתף במבצע: מבצע בלו ריי ומארזי דיוידי ב39.90 ש"ח

מהדורת מארז משולש מיוחדת הכוללת את שלושת סרטי ספיידרמן בכיכובו של טובי מגוויר ובבימויו של סם ריימי.

ספיידרמן:
פיטר פארקר (טובי מגוויר) הוא בחור רגיל שמתגורר עם דודיו ומאוהב בחשאי במרי ג'יין (קריסטין דנסט) שגרה בבית השכן.
אבל כש"סופר עכביש" מהונדס גנטית נושך אותו במהלך טיול בית הספר, מפתח פיטר כישורים יוצאי דופן – יכולות אקרובטיות, מודעות על טבעית וכישרון לטוות רשתות. רק כאשר נופלת טרגדיה על משפחתו, מחליט פיטר לנצל את כוחותיו החדשים כדי להלחם בפשע תחת זהות סודית: ספיידר-מן! ולאחר שהגובלין הירוק הרשע (וויליאם דפו) תוקף את תושביה הטובים של ניו יורק ומסכן את חייה של מרי ג'יין, מתחייב פיטר באופן מוחלט: לסכל את אויבו הערמומי ולזכות בליבה של אהובתו! 

ספיידרמן 2:
שנתיים עברו. ופיטר פרקר מתמודד עם אתגרים חדשים בזמן שהוא מנסה לחלוק את חייו עם גיבור העל ספיידרמן. מיוסר בגלל סודותיו, פיטר פרקר מסתכן באיבוד כל מה שיקר לליבו. אוייב חדש מהווה אתגר לספיידרמן.

ספיידרמן 3:
פיטר פרקר (טובי מגוויר) הצליח סוף סוף למצוא איזון בין נאמנותו למרי ג'יין (קירסטן דאנסט) לבין חובותיו כגיבור על. הדברים מתחילים להסתבך כאשר חליפת ספיידרמן משתנה לפתע, הופכת לשחורה, כוחותיו מתעצמים ופיטר משתנה גם הוא, חושף פן אחר שלו – אפל ויהיר, הגורם לו להזניח את האהובים עליו. כאשר שני אויביו הרשעים מכל – ונום (טופר גרייס) וסאנדמן (תומס היידן צ'רץ') חוברים יחדיו בכוח עצום ורעב גדול לנקמה, הקרב הגדול ביותר של פיטר יהיה עם השדים הפנימיים שלו. ספיידרמן יצטרך לגלות מחדש את החמלה אשר עושה אותו מה שהוא – גיבור.

פרטי מוצר

הוסף תגובה

שם מלא:
כותרת:
תוכן:
תגובתך עבור מוצר זה כבר התקבלה
תגובתך נשמרה בהצלחה ותפורסם לאחר אישור המנהל.