מגזין באזזז
סרט/MOVIE - אפס ביחסי אנוש סרט/MOVIE - אפס ביחסי אנוש סרט/MOVIE - אפס ביחסי אנוש סרט/MOVIE - אפס ביחסי אנוש

אפס ביחסי אנוש
Zero Motivationאמן: סרט/MOVIE
שנה: 2017
ז'אנר:  DVD/דיוידי ישראלי קומדיה
פורמט:  DVD

זוכה 6 פרסי אופיר לשנת 2014 .
לאחר שהביא 600,000 צופים לבתי הקולנוע, זכה לשבחי המבקרים, גרף עשרות פרסים והפך לתופעה תרבותית, יוצא ה-DVD של הסרט "אפס ביחסי אנוש".
"אפס ביחסי אנוש" היא קומדיה שחורה (המורכבת משלושה סיפורים) המגוללת את קורותיו של משרד שלישות בבסיס נידח בדרום הארץ לאורך שנה אחת.
מאבקי כוחות, מבחני חברות, רגעי שפל והררי ניירת מרכיבים יחדיו אפוס צבאי, המתרחש בתחילת שנות האלפיים, ומעמיד לראשונה בקדמת המסך את עולמן הקומי והעגמומי של פקידות המשרד. שכן, גם אקדח סיכות במערכה הראשונה – יהדק משהו במערכה השלישית.
"אפס ביחסי אנוש" הוא סרטה העלילתי הראשון באורך מלא של הבמאית טליה לביא, שהפך לשובר קופות בבתי הקולנוע בישראל וזכה בשישה פרסי אופיר של האקדמיה הישראלית לקולנוע (בימוי, תסריט, שחקנית ראשית, עריכה, ליהוק ומוסיקה מקורית). הסרט הופיע במשך עשרה שבועות בראש טבלת המבקרים של עיתון הארץ, זכה לשבחים בעיתונות הישראלית והזרה והוגדר כסרט קאלט מיד עם יציאתו לאקרנים. הקרנת הבכורה של הסרט נערכה בפסטיבל טרייבקה בניו-יורק (מייסודו של רוברט דה-נירו) באפריל 2014, שם השתתף בתחרות הרשמית וזכה בפרס הסרט הטוב ביותר ובפרס על שם נורה אפרון לבמאית בעלת קול ייחודי.

פרטי מוצר

הוסף תגובה

שם מלא:
כותרת:
תוכן:
תגובתך עבור מוצר זה כבר התקבלה
תגובתך נשמרה בהצלחה ותפורסם לאחר אישור המנהל.