מגזין באזזז
IRON MAIDEN - The Book of Souls: Live Chapter - 3LP IRON MAIDEN - The Book of Souls: Live Chapter - 3LP

The Book of Souls: Live Chapter - 3LP



אמן: IRON MAIDEN
שנה: 2017
סגנון:  רוק רוק כבד/מטאל
פורמט:  VINYL

TRACKS
LP 1

1. (If Eternity Should Fail (Live At Qudos Bank Arena, Sydney, Australia - Friday 6th May 2016) (07:43
2. (Speed Of Light (Live At Grandwest Arena, Cape Town, South Africa - Wednesday 18th May 2016) (05:08
3. (Wrathchild (Live At 3 Arena, Dublin, Ireland - Saturday 6th May 2017) (03:03
4. (Children Of The Damned (Live At Bell Center, Montreal, Canada - Friday 1st April 2016) (04:55
5. (Death Or Glory (Live At Wroclaw Stadium, Wroclaw, Poland - Sunday 3rd July 2016) (05:14
6. (The Red And The Black (Live At Ryogoku Kokugikan, Tokyo, Japan - Thursday 21st April 2016) (13:20

LP 2
1. (The Trooper (Live At Estadio Jorge Magico Gonzalez, San Salvador, El Salvador - Sunday 6th March 2016) (04:06
2. (Powerslave (Live At Plaza Dell'unita D'Italia, Trieste, Italy - Tuesday 26th July 2016) (07:22
3. (The Great Unknown (Live At Mra Arena, Newcastle, England - Sunday 14th May 2017) (06:50
4. (The Book Of Souls (Live At Download Festival, Donington, England - Sunday 12th June 2016) (10:50

LP 3
1. (Fear Of The Dark (Live At Arena Castelao, Fortaleza, Brazil - Thursday 24th March 2016) (07:34
2. (Iron Maiden (Live At Estadio Velez Sarsfield, Buenos Aires, Argentina - Tuesday 15th March 2016) (05:50
3. (The Number Of The Beast (Live At Open Air Festival, Wacken, Germany - Thursday 4th August 2016) (05:08
4. (Blood Brothers (Live At Download Festival, Donington, England - Sunday 12th June 2016) (07:34
5. (Wasted Years (Live At HSBC Arena, Rio De Janeiro, Brazil - Thursday 17th March 2016) (05:33

* יתכן זמן אספקה ארוך מהרגיל למוצר זה , כ-14 ימים.

פרטי מוצר

  • תאריך יציאה:21/11/2017
  • תאריך יציאה מקורי:
  • חברת הפצה בארץ:הליקון
  • חברת תקליטים בחו"ל:Warner Music
  • ברקוד:0190295760878
  • סגנון: רוק רוק כבד/מטאל
  • מספר יחידות (במוצר):3
  • פורמט:VINYL
  • פורמט נוסף:CD, DELUXE EDITION
  • שפות:
  • כתוביות:
  • סאונד:
  • איזור:
  • מדינה:
  • קידוד:
  • אורך:
  • יחס מסך:
  • רזולוציה:
  • שחקנים:
  • במאי:
  • מפיק:
  • תוספות מיוחדות:

הוסף תגובה

שם מלא:
כותרת:
תוכן:
תגובתך עבור מוצר זה כבר התקבלה
תגובתך נשמרה בהצלחה ותפורסם לאחר אישור המנהל.